Powierzchnie do wynajęcia

Oferujemy naszym Klientom szeroki wybór produktów spożywczych, chemii gospodarczej oraz artykułów gospodarstwa domowego

Powierzchnie handlowe do wynajęcia

Lokale

  • ul. Miłoszycka 1a – pow. 106,8 m2
  • ul. Piwniczna 1 – pow. 72,9 m2

Powierzchnie handlowe

  • D. H. HERMES, ul. Średzka 32-36 – I piętro do wynajęcia ok. 800 m2

Powierzchnie magazynowe

  • ul. Centralna 31 b – magazyn ogrzewany o pow. 359 m2
  • ul. Centralna 31b – magazyn o pow. 115 m2  na I piętrze ( z osobnym wejściem )
  • ul. Centralna 31b – magazyn o pow. 240 m2

Teren

  • ul. Kominiarska 42 – plac utwardzony o pow. ok. 1000 m2

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wynajmem powierzchni, prosimy o kontakt


WSRH Spółka z o.o. oferuje

do wynajęcia ok. 800 m kw. powierzchni handlowej

(z możliwością podzielenia na mniejsze powierzchnie i wynajęcia mniejszej powierzchni)

na I piętrze
w DH „HERMES”
przy ul. Średzkiej 32-36 we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą najmu oraz podjęcia współpracy. Oferujemy najem na uczciwych, partnerskich zasadach, uwzględniających interes najemców, czym wyróżniamy się na tle innych galerii handlowych. Jesteśmy otwarci na negocjacje, tak aby ustalić satysfakcjonujące warunki najmu pozwalające najemcom zarabiać i rozwijać się. W DH „HERMES” działają od wielu lat m. in. Rossmann, Biedronka, Santander Bank, apteka i wiele stoisk handlowych różnych branż, co tworzy dobre warunki dla prowadzenia handlu i świadczenia usług, zapewniając zainteresowanie klientów.

Wszystkich zainteresowanych wynajmem ww. powierzchni handlowej zapraszamy do kontaktu oraz oględzin oferowanej powierzchni (po uprzednim uzgodnieniu terminu), jak również do składania pisemnych ofert zawierających w szczególności powierzchnię, którą zainteresowany jest oferent, proponowany czynsz najmu za metr, czas trwania umowy najmu oraz okres związania ofertą. Na złożone oferty będziemy niezwłocznie odpowiadali, ewentualnie zapraszali do negocjacji w celu ustalenia warunków najmu.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.wsrh.pl, pod numerem telefonu 71 349 39 56, osobiście w sekretariacie WSRH sp. z o.o. przy ul. Średzkiej 32-36 we Wrocławiu w dni powszednie w godzinach od 8.00 do 15.00, jak również mailowo kierując korespondencje na adres: sekretariat@wsrh.pl. Pisemne oferty można składać osobiście w sekretariacie WSRH sp. o.o. lub za pośrednictwem poczty, jak również mailowo na ww. adres e-mail.

 

Nieruchomości na sprzedaż